Selenium ACE.Selenium.Tab.100mcg Selenium.Merck Medical Familial

نام:Selenium- ACE

تولید کننده:MERCK فرانسه

واگذارنده  : شرکت گل یاس ملک

 

توزیع کننده: بهستان پخش  

شکل مکمل: قرص

بسته بندی : 30 عددی


سلنیوم آ ث ای  : سلنیوم عنصر معدنی فعال و ضروری جهت محافظت از بدن در مقابل رادیکالهای آزاد که عامل آسیب رساندن به سلولها هستند ، می باشد . این با خواص آنتی اکسیدانی خود نقش مهمی در حفاظت از پوست ومو دارد . کمبود سلنیوم باعث کاهش استحکام ناخن ها شده وم آنها را شکننده می سازد و باعث می شود رنگدانه های پوست و مو تحلیل رود .این ماده معدنی از عوارض مخرب اشعه خورشید روی سلولهای پوستی جلوگیری کرده و به حفظ جوانی و شادابی پوست کمک میکند . سلنیوم یک ضد اکساینده قوی است که از واکنش های زیان آور که در یافته های بدن اتفاق می افتد جلوگیری میکند .  مصرف این عنصر معدنی کمیاب در بسیاری از اختلالات پوستی نظیر فقدان خاصیت ارتجاعی پوست ، آکنه ، اگزما و پسوریازیس موثر است .
 

تــــــرکیبات : قرص سلنیوم آ ث ای Merk   حاوی 75 میکروگرم سلنیوم با قدرت جذب بالا به همراه 300میکروگرم ویتامین A ، 60 میلی گرم ویتامین C و 10 میلی گرم ویتامین E است .

خواص درمانی : این محصول دارای خاصیت جذب سریع و ماندگاری طولانی در بدن است . این عنصر با داشتن خواص آنتی اکسیدان از طریق آنزیم گلوتاتین پراکسید از نقش ایفا میکند . شواهد علمی نشان می دهد مصرف سلنیوم به کاهش خطر ابتلا به انواع سرطانها (سرطان پوست ، پروستات ، کبد، ریه، پستان و سرطان روده بزرگ) کمک کرده و همچنین میتواند باعث تقویت سیستم ایمنی بدن گردیده و مقاومت بدن را در برابر بسیاری بیماریها را افزایش دهد. سلنیوم در تولید هورمونهای غده تیروئید نقش داشته و به عملکرد بهتر این غده کمک می کند . افزایش میزان قدرت تحرک اسپرمها می شود . تحقیقات جدید نشان داده مصرف مکمل سلنیوم در سالمندان از بروز تحلیل و ضعف عضلانی جلوگیری میکند و در جلوگیری از عوارض بیماری آرتروز نقش بسزایی ایفا میکند . سلنیوم تاثیر بسیاری از بابت پیشگیری از بیماریهای قلبی دارد . پژوهشها نشان می دهد که سلنیوم از طریق کاهش سطح کلسترول بد (LDL) از سکته قلب جلوگیری میکند .

 طریقه مصرف : روزانه یک قرص قبل از صبحانه مصرف شود.

 دوره مصرف: سه ماه و قابل تمدید می باشد .

 

شما اینجا هستید: Home لیست اقلام مکمل های غذایی Selenium ACE.Selenium.Tab.100mcg Selenium.Merck Medical Familial